• Pon. - Pt.

    10:00 - 19:00

  • Sobota

    9:00 - 15:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Wszystkie

Usługi

Perfekcyjne
Jakość • Profesjonalizm

Strzyżenia

Perfekcyjne strzyżenie włosów to podstawa każdej atrakcyjnej i modnej fryzury. W naszej ofercie pełen wachlarz strzyżeń. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.

Niesamowite
Kolor • Moda

Koloryzacje

W naszej ofercie koloryzacje na 1000 sposobów. Bazujemy na farbach marki L’Oreal co gwarantuje świetny efekt końcowy.

Keratynowe
Włosy • Trendy

Prostowanie włosów

Na świecie znane pod nazwą Brazylian Blow Out/ Brazilian Keratin Treatment (BKT) to zabieg, który ma na celu wyprostowanie, wygładzenie, odżywienie oraz pełną regenerację struktury włosa. Kobiety w Brazylii, które posiadają, ze względu na klimat, zniszczone, puszące, mocno skręcone włosy, zapragnęły metody, która dogłębnie zregeneruje i przy okazji wyprostuje ich niesforne, narażone na wilgoć oraz działanie słońca, włosy. Taki właśnie rezultat daje zastosowanie kuracji CocoChoco – keratynowa terapia COCOCHOCO oprócz efektu prostowania, zapewnia także odbudowę i odmłodzenie włosów- dzięki czemu stają się one zadbane, zdrowe błyszczące oraz o wiele podatniejsze i łatwiejsze w codziennej stylizacji. Wykonując powyższy zabieg korzystamy z renomowanych kosmetyków CocoChoco (www.cocochoco.pl). Opis dzięki uprzejmości CocoChoco.

Kosmetyka i
Dbałość • Perfekcja

Regeneracja włosów

Twoje włosy są osłabione, łamliwe i pozbawione życia? Jeśli tak, to w naszym salonie pomożemy odzyskać im to, co utraciły. Serdecznie zapraszamy na regenerację włosów poprzez zabiegi pielęgnacyjne, które odpowiednio dopasujemy do potrzeb Twoich włosów. Nasi fryzjerzy po zapoznaniu się ze strukturą Twojego włosa dobiorą stosowny zabieg (maskę regeneracyjną, pielęgnację z ampułką), który pomoże odzyskać Twoim włosom moc, blask i odpowiednią strukturę.

Odmienne
Wyjątkowość • Zadowolenie

Fryzury fantazyjne

W ofercie Studia Pasja posiadamy wszelkiego rodzaju upięcia, koki oraz fryzury fantazyjne. Przykładowe prace znajdują się w galerii. Zainteresowana? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Dystrybucja
Jakość • Cena

Profesjonalnych kosmetyków

Nasza oferta obejmuje oprócz usług typowo fryzjerskich również sprzedaż profesjonalnych kosmetyków oraz akcesoriów fryzjerskich (szczegóły w salonie). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym salonie.