• Pon. - Pt.

    10:00 - 19:00

  • Sobota

    9:00 - 15:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Regulamin i Polityka Prywatności

&1.

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług Studia Fryzjerskiego Pasja w Opolu.

&2.

Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest “Studio Fryzjerskie Pasja” Joanna Chudziak z siedzibą w Opolu przy ulicy Ozimskiej 181/7, NIP 8992408055 REGON 360690520

&3.

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktami wykonawczymi i aktami prawa wspólnotowego.

&4.

Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej dobrowolnie przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

&5.

Studio “Pasja” realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach
w następujący sposób:
a) poprzez dobrowolnie podane przez Klienta dane kontaktowe,
b) poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].

&6.

Studio zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

&7.

Dane podane podczas kontaktu są przetwarzane tylko w celu realizacji usługi

&8.

Dane osobowe pozostawione przez Klienta nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

&9.

Do danych będących w posiadaniu Administratora przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je dobrowolnie podała. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji
i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

&10.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu,
na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

&11.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.